محمدحسین نوربخش

محمد حسین نوربخش

خواننده، مدرس آواز ایرانی، تنبک و هنگ درام

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آدرس ایمیل

info@shahravamusic.ir

شماره تماس

021-88251222

اینستاگرام

Shahravmusic@

تلگرام

Shahravamusic@

بیوگرافی

درباره محمد حسین نوربخش

سید محمد حسین نوربخش چالشتری (مدرس تنبک و آواز ایرانی) متولد ۱۳۶۷ و فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی رشته مدیریت صنعتی.
وی فراگیری تنبک و آواز را از سن ده سالگی نزد پدر خود آغاز و پس از آن دوره های عالی و فوق عالی تنبک را در شهرکرد و تهران طی کرد که در سال۸۳ و ۸۴ مقام اول رشته تنبک نوازی را در استان چهارمحال و بختیاری و سال ۸۴ مقام برگزیده کشور در این رشته را کسب کرده.از دیگر فعالیت های وی اجرای کنسرت های متعدد در شهر های مختلف استان و تهران در غالب گروه های متعدد از جمله گروه آفاق و آوا و اجرا در شب های موسیقی کشور در تالار وحدت سال ۸۶.فرهنگسرای نیاوران تهران سال ۸۷ بوده. وی تدریس تنبک را نیز از سال ۸۷ در تهران و در آموزشگاه های هیوا، آوا و همصدا و پس از آن آموزشگاه های آوا و نوبانگ شهرکرد شروع کرده و هم اکنون نیز ادامه دارد، وی نیز با نهایت علاقه، انرژی و شیوه های نوین تدریس و همچنین تدریس در بخش همنوازی تنبک سعی در تربیت هرچه بهتر هنرجویان داشته که در این میان از هنرجوی دختر ۱۱ ساله ایشان میتوان یاد کرد که در جشنواره سازهای کوبه ای کشور در فرهنگسرای بهاران تهران سال ۹۴ مقام برگزیده کشور را کسب کرد.
وی آواز ایرانی را از ده سالگی نزد پدر مرحومش که آواز و دستگاه های آوازی را با زیبایی و ظرافت بسیار اجرا میکرد شروع نموده و پس از آن دوره صداسازی و ردیف های آوازی و تلفیق شعر و موسیقی و دوره عالی آواز را در پایتخت در محضر اساتید حمید رضا نوربخش، علیرضا قربانی،محسن کرامتی و علی جهاندار ادامه داد.
وی تدریس آواز را نیز از سال ۸۹ شروع و هم اکنون نیز در آموزشگاه آوا و نوبانگ شهرکرد ادامه میدهد.
از دیگر فعالیت های هنری وی ضبط چندین قطعه و اجرای زنده تلوزیونی برای سازمان صدا و سیما است.

آواز ایرانی
میزان مهارت 95%
تنبک
میزان مهارت 95%
هنگ درام
میزان مهارت 95%
ریتم شناسی
میزان مهارت 80%

دوره های منتشر شده

از دست ندهید!