دانیال فاضلی مدرس دف

دانیال فاضلی

مدرس دف و دیگر سازهای کوبه ای ​

دانیال فاضلی، مدرس دف و دیگر ساز های کوبه ای و سرپرست گروه دف نوازان کژال از سال ۱۳۸۳ به فراگیری ساز دف پرداخت و با علاقه و اهتمام در این راه و بهره گیری از اساتید ارجمندی همچون مهران روزعلیزاده و سبک‌های خانقاهی استاد سید علاء یاسینی توانست در سال ۱۳۸۵ عضو “گروه کوبه‌ای رستاخیز” شود و به همراه این گروه،کنسرت‌ها و اجراهای متعدد در سطح استان اصفهان و کشور برگزار کند.

دوره های آموزشی دانیال فاضلی

از دست ندهید!

آموزش دف – دانیال فاضلی

بدون امتیاز 0 رای
1,950,000 تومان
0
1,950,000 تومان

بیوگرافی

درباره دانیال فاضلی

دانیال فاضلی، مدرس دف و دیگر ساز های کوبه ای و سرپرست گروه دف نوازان کژال با اهتمام در این راه و بهره گیری از اساتیدی چون مهران روزعلیزاده و سبک‌های خانقاهی استاد سید علاء یاسینی توانست در سال ۱۳۸۵ عضو “گروه کوبه‌ای رستاخیز” ، شود. ایشان به همراه این گروه،کنسرت‌ها و اجراهای متعدد در سطح استان اصفهان و کشور برگزار کند.
وی پس از اتمام دوره تئوری ریتم و کسب مهارت های لازم در انتقال مفاهیم عملی و تئوری در سال ۱۳۸۹ شروع به تدریس ساز دف کرد و در آموزشگاه‌های اصفهان شروع به فعالیت کرد.
ایشان در بهار ۱۳۹۴ گروه دف نوازان کژال را تشکیل داد و در زمستان ۱۳۹۵، اولین کنسرت را به عنوان سرپرست برگزار کرد.
دانیال فاضلی در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در تهران آغاز کرد و شروع به برگزاری کلاس‌های آموزشی و تمرینات گروهی کرد. در ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ کنسرت خود را به عنوان اولین گروه کشور متشکل از اعضا تهران و اصفهان در برج آزادی تهران برگزار کرد. همچنین با همراهی هنرجویان ایشان دو شب اجرا در تاریخ ۳۰ بهمن و ۱ اسفند ۹۸ در سالن هنرسرای خورشید اصفهان و یک شب اجرا در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ در تالار اندیشه تهران برگزار شد.
از دیگر افتخارات گروه دف نوازان کژال میتوان به برگزیده شدن در فستیوال بین المللی ترکیه سال ۹۸ به عنوان گروه برتر اشاره کرد.
مجموعه کتاب حکایت های دف دانیال فاضلی که شامل سه جلد مقدماتی، متوسط و پیشرفته است و اولین و دومین جلد آن به چاپ رسیده و مابقی آثار این مجموعه به زودی منتشر خواهد شد.

دف
میزان مهارت 95%
تنبور
میزان مهارت 93%
کاخن
میزان مهارت 94%
ریتم شناسی
میزان مهارت 95%
آدرس ایمیل

info@shahravamusic.ir

شماره تماس

021-88251222

اینستاگرام

Shahravmusic@

تلگرام

Shahravamusic@

سایر دوره های آموزشی

آخرین دوره های آموزش موسیقی شهرآوا