معرفی مجموعه موسیقی شهرآوا

مجموعه موسیقی شهرآوا، جامع ترین مرکز برای علاقه مندان به موسیقی است. این مجموعه دارای آموزشگاه موسیقی، مرکز مشاوره موسیقی، فروشگاه موسیقی و کارگاه تعمیر ساز است.
شما در شهرآوا به تمام امکانات دنیای موسیقی دسترسی خواهید داشت. کلاس های موسیقی شهرآوا زیر نظر برجسته ترین اساتید کشور برگزار می گردد. به روزترین متد تدریس موسیقی توسط مدرسین به کار گرفته می شود. ما به شما کمک خواهیم کرد تا جایگاه واقعی خود را در دنیای موسیقی پیدا کنید.

مجموعه موسیقی شهرآوا با کمک اساتید مجرب موسیقی و کارشناسان حرفه ای ساز شناسی در کنار شماست تا با خیالی آسوده استعداد خود را شکوفا کنید. با کلاس های آموزش موسیقی شهرآوا به راحتی می توانید آینده موسیقی خود را تضمین کنید. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید استعداد موسیقی خود را کشف کنید و آن را پرورش دهید. 

داستان شهرآوا

شهرآوا در سال 1395 با همت آقایان آرش براتی و حسین نوربخش در قالب یک آموزشگاه موسیقی تاسیس شد. سپس از سال 1397 و با همکاری افشین براتی، این موسسه توسعه پیدا کرد. در اولین گام در سال 98 مرکز مشاوره موسیقی شهرآوا به صورت 24 ساعته دایر شد. سپس با توجه به نیاز دنیای دیجیتال بستر آموزش موسیقی آنلاین ایجاد شد. با شروع پاندمی کرونا در اواخر سال 98 و سال 99 این آموزش آنلاین بستری مهیا برای هنردوستان بود تا با حفظ قرنطینه و به صورت آنلاین، ارتباط خود را با دنیای موسیقی حفظ کنند. در سال 1400 با همکاری پرسنل شهرآوا، فروشگاه موسیقی و همچنین بخش تعمیر ساز نیز به مجموعه اضافه شد. در حال حاضر شهرآوا یک مجموعه موسیقی است که سعی دارد پاسخگوی تمام نیازهای موسیقیایی هنردوستان عزیز باشد.

کار شهرآوا چیست؟

موسیقی هنر اندیشیدن با نغمه هاست. در این دنیا کمک به اندیشیدن می تواند بزرگترین خدمت به بشریت باشد. شهرآوا همواره سعی می کند تا از طریق هنر موسیقی، اندیشه را پویاتر کند و جامعه ای امن تر با روح هنری موسیقی ایجاد نماید. شهرآوا یک مجموعه موسیقی است که به شما کمک می کند تا با موسیقی زندگی زیباتری تجربه کنید.

تفکر شهرآوا

موسیقی هم هدف است و هم وسیله. شهر با آوای موسیقی زیباتر است. بر این باور هستیم که هر کس می تواند گوهر موسیقی درون خود را کشف و آن را پرورش دهد. در جامعه ای که موسیقی گسترش یابد، روح جمعی مردم آسایش بیشتری خواهد داشت. با کمک هنرآموزان و هنرجویان موسیقی می توان زندگی زیباتری ساخت.

عکس موسیقی دختر نوازنده

توجه به این نکته که ارتقای سطح کیفیت زندگی و رسیدن شور و شعف و نهایتا خودشکوفایی خواسته هر فردی است، به دنبال ابزار رسیدن به این مهم، هنر موسیقی بی شک تاثیرگذارترین این ابزارهاست. خواه اینکه غایت نهایی خود موسیقی باشد، خواه اینکه موسیقی با جلا دادن روح و روان انسان را در رسیدن به اهدافش یاری می دهد.

موسیقی، هنرجو و آینده

روال آموزشی در شهرآوا به این صورت است که هنرجویان می توانند پس از شرکت در کلاس های انفرادی و پایه، وارد گروه نوازی و تمرینات گروهی شوند و در سطح پیشرفته تر در ارکستر آموزشگاه شهرآوا شرکت کنند. همچنین در حین آموزش، هنرجویان برتر برای شرکت در جشنواره ها حمایت می شوند و همچنین هنرجویان پیشرفته جهت اعزام به جشنواره های بین المللی حمایت خواهند شد. آکادمی موسیقی شهرآوا امکان اعزام هنرجویان موسیقی به عنوان دانشجو به دانشگاه های موسیقی آلمان را نیز فراهم کرده است.

موسیقی، آموزش و بازار کار

اگر به موسیقی به دید یک حرفه برای درآمدزایی نگاه می کنید، انتخاب درست و مناسبی است. پس از حرفه ای شدن در موسیقی شما می توانید در آموزشگاه های موسیقی، آموزشگاه های آزاد هنری، فرهنگسراها، کارگاه های سازسازی و اینچنین مراکز مشغول به کار شوید. استخدام مدرس موسیقی همیشه یکی از گزینه ها است. همچنین می‌توانید موقعیت های شغلی مانند نوازندگی در گروه های موسیقی، سرپرستی گروه موسیقی، و نیز مربی موسیقی کودک (ارف) آموزشگاه های موسیقی، کارمند در ادارات دولتی نیز از جمله موقعیت های شغلی در این زمینه است.

دریافت مجوز از وزارت ارشاد

سال 1395

مرکز مشاوره آنلاین موسیقی

سال 1397

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399